poniedziałek, 16 lipca 2012

OGŁOSZENIE ! 
Zawieszam bloga na jakiś czas beacuse nikt tego nie czyta i nie komentuje... jak stwierdzę, że komuś na tym zależę, to odnowię bloga....Ave.

6 komentarzy:

 1. nie nie nie ! nikt nie komentuje bo może nie ma internetu, albo jest na wakacjach? no nie wiem, ale dużo osób wyjeżdża
  mi zależy na tym blogu, bo jest zjawiskowy. nie przestawaj pisać !
  Kocham Kinia :)xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie rozumiem dlaczego nie piszesz dla siebie, bo pisanie to jest super sprawa, tylko dla ludzi po to aby to przeczytali, skomentowali i o tym zapomnieli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie nie chodzi o to. Piszę dla siebie i wiem, że to jest super. Ale skoro ktoś to czyta i wydaje mi się, że docenia to mógłby to w jakiś sposób pokazać.

   Usuń
 3. błagam odwieś go ;c ja tęsknie już za nim ! jak to przeczytałam to załamka normalnie . Twój blog jest super,o wiele lepszy niż inne o One Direction. Ten jest najlepszy jaki w życiu czytałam mówię Ci,poważnie.. U Ciebie dzieje się wiele super scen itp a u innych takie zwyczajne.. A u Ciebie z Bieberem, hybrydami itp : ) !
  no więc błagam.. A ludzie nie komentują bo im się nie chce. JA też nie komentowałam nigdy,ale teraz musiałam wkroczyć do akcji ;)
  Są wakacje,ludzie wyjeżdżaja :D może dlatego,ale przywróć tego bloga B Ł A G A M <3 Beata! :)My tu czekamy ; )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że chociaż jedna osoba dodaje taki komentarz. Na coś takiego czekałam i dziękuję ; * Zastanowię się <3

   Usuń
 4. Nie zawieszaj! Przeczytałam kilka rozdziałów i tak i się spodobało, że nie mogę ustać w miejscu :-) Błagam, pisz dalej!!
  Pozdrawiam xxx
  Amelia

  OdpowiedzUsuń